| TheQuestionQuestionQuestion a întrebat:

Salut.Pot sa postez pe canalul meu de youtube site-uri de pe deepweb dar cu link-urile si fetele oamenilor cenzurate? E legal sau ma baga la parnaie?

6 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Depinde foarte mult ce contin acele clipuri video. Asigura-te ca nu incalci regulile Youtube https://www.youtube.com/yt/policyandsafety/communityguidelines.html si ca nu furnizezi informatii personale despre altcineva pe Internet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu sa vad. laughing)

| DryIce a răspuns:

Tu chiar vrei sa vezi cum e sa scapi sapunul pe jos =)

| adrianbestboy98 a răspuns:

Le poti posta cu fetele oamenilor cenuzrate si cand e gata video da-mi si mie canalul ca is curios sa vad ce ai gasit happy

| TheQuestionQuestionQuestion explică (pentru adrianbestboy98):

Eu iti dau da sa nu zici ca nu te-am avertizat laughing)