| Adii323 a întrebat:

Salut, stie cineva cum ii pot contacta pe cei de la google? Am facut niste conturi de gmail mai demult cam prin 2013 iar numarul de telefon pus pentru securitatea conturilor a fost pierdut si nu mai pot recupera conturile, stiu numarul dar nu il pot accesa.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa ii contactezi tu cat vrei nu iti deblocheaza nimeni contul

| Adii323 explică (pentru suntserios):

Stiu asta dar cum ii contactez?

| Ora de net a răspuns:

Buna Adi,

Iti recomandam sa incerci sa iti recuperezi conturile accesand https://support.google.com/accounts/troubleshooter/2402620?hl=ro

Pe viitor, te sfatuim sa folosesti mai multe optiuni pentru a iti securiza conturile (intrebare de siguranta, email alternativ, numarul de telefon).