| TwiGO a întrebat:

Stie cineva o aplicate cu care voi putea sa-mi ascund aplicatiile de pe telefon, iar dupa sa le pot rula (fara root)?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista asa ceva, pentru ca nu-i logic sa ascunzi ceva ce vrei sa vezi si sa rulezi.

Bula
| Bula a răspuns:

Se numeste PAROLA DE ACCES.
Cine nu cunoaste parola, nu poate vedea continutul telefonului.
Parola poate fi cu litere si cifre, cu forma grafica, scanare de amprenta, de retina, al fetei sau cu recunoastere vocala.

| Ana7807820 a răspuns:

Daca ai telefon Samsung HTC sau Sony iti poti ascunde usor aplicatiile apasand alea trei punctulete de langa butonul home