| Enache_Ricardo_1990 a întrebat:

Salut, sunt legiti baietii astia de le dai 300 de lei sa iti faca un bilet la pariuri,, aproape sigur" cu cote 20-0, 30 pe 2-3 meciuri?

Răspuns Câştigător
| Sekim a răspuns:

Salut
Depinde la ce te referi prin legit aici. Sunt băieți care nu dau teapa, adică îți face bilet și ți l trimite, dar sunt și de aia care îți iau banii și adio. Acum, totul e la noroc. Daca privim așa ca idee, niciunul de genul nu este legit pentru că nu vede viitorul, nu știe cum se vor termina meciurile, doar își dă cu părerea și pariază. Tu pierzi banii și biletul iar el are de câștigat chiar daca nu ii iese biletul.
See youwinking

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca reușesc sa citească viitorul sunt legiti...

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Legiți? Ce inseamnă legiti

| Wr3nch a răspuns:

Logic ca nu, cine sa plange ca ia teapa e scos de pe grup si postarile sterselaughing

| Dismally a răspuns:

Tu ce crezi, daca cineva ar putea sa prevada rezultatele aproape sigur s-ar mai complica cu 300 lei sau ar pune chiar ei biletul? happy

| flixbuster a răspuns:

Cica pe lumea asta doua lucruri sunt gratis: aeru' si fraieru'...

Daca tu ai sti o schema sigura prin care sa inmultesti banii, i-ai inmulti pe-ai altora sau pe-ai tai?

| Enache_Ricardo_1990 explică (pentru flixbuster):

Da dar ii dau 300 lei nu pe moca

| Cosmin86 a răspuns (pentru Enache_Ricardo_1990):

Daca ar fi pe bune, ar cere 30.000 de lei, nu 300 de lei amarati.

Trebuie sa fii din cale-afara de prost sa iei in considerare asa ceva laughing

Dar, prostii merita sa piarda bani happy

| flixbuster a răspuns (pentru Enache_Ricardo_1990):

Bine, e cum zici tu. Da-i banii si apoi spune-ne si noua exact ce profit ai facut.

| Panamax a răspuns:

Sunt baieti destepti.
Prosti sunt cei care le dau bani.
Si cei care cred ca asa ceva este posibil.

| Digikey a răspuns:

Aproape sigur o sa iei teapa.

| IonutPetre12 a răspuns:

Daca erau asa siguri de ce nu si au facut singuri bilete pentru ei, sa si faca ei singuri bani.

| floreadan a răspuns:

Nu te increde in ei.