| Huntexnr1 a întrebat:

Salut TPU, acum cateva zile mi s-a dezactivat contul de Instagram si de Facebook, totodata cand vreau sa ma loghez pe Instagram imi apare mereu "Contul tau a fost dezactivat pentru incalcarea conditiilor noastre de utilizare" si pe Facebook imi apare ca este dezactivat din cauza contului de Instagram deoarece sunt asociate pe acelasi email. Eu nu tin minte sa fi facut nimic care sa incalce conditiile de utilizare pe Instagram si tind sa cred ca a fost de la raporturi.
Va rog ajutati-ma dau funda!
Va multumesc!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau, dar nimeni de aici nu te poate ajuta, ca noi nu suntem Admninistratori la Instagram sau faceBook.
Contul ti-a fost dezactivat pe buna dreptate, fiindca ai incalcat regulile lor de folosire, deci nu il mai poti recupera.

| Mihai0101 a răspuns:

Sincer acum ce ai putut posta sa-ti inchida conturile sunt curios?

| Dannnnii a răspuns:

Ceva sigur ai facut, asa din senin nu ti se dezactiveaza contul.