| Andrei73802717159 a întrebat:

Salut TpU! Acum ceva timp cineva mi-a furat contul de google.Am gmailul si parola veche, cum il pot recupera?

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Am gmailul si parola veche" - adică ai acces la emailuri cu vechea parolă?

| Bizon95 a răspuns (pentru sierra1):

Cred ca vrea sa spuna ca hotul i-a furat parola si a schimbat-o

incearca sa recuperzi/resetezi parola, ar trebui sa stii informatiile de recuperare (intrebari secrete, etc.) iar daca ai telefonul care a fost adaugat contul atunci se reseteaza repede cu SMS

nu am facut asta niciodata, dar STIU ca astea de mai sus sunt printzipurili de recuperare de parola... succeswinking

| sierra1 a răspuns (pentru Bizon95):

Sunt de părere că ar trebui să-l lăsăm pe intrebător să ne lumineze

| Bizon95 a răspuns (pentru sierra1):

Okydoky, chiar nu imi place cand sunt puse intrebari cu jumatate de idee si sa ghicim noi restul sad

| sierra1 a răspuns (pentru Bizon95):

Like!

| dannyel86 a răspuns:

Pentru contul de gmail ti se cere, ca masuri de securite, o adresa de mail alternativa sau numar de telefon pentru recuperare cont.
Trebuie sa ai acces la ele si sa ceri resetarea parolei, daca vrei sa te loghezi iar pe contul de gmail.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi sunt niște întrebări de securitate la care trebuie sa răspunzi, sau de asemenea, te poate ajuta adresa de e-mail secundară, daca ai pus-o.
Dacă bănuiești cine ți-a fraudat contul, poți să vorbești cu el.
Succes!