| Iluminat_Dani_1997 a întrebat:

am ca internet RDS problema, este ca la fiecare restart la pc mi se schimba ip! Si nu-mi pot crea un sv pe un joc dorit ca mi se modifica ip dupa, un restart la pc apare altu.Multumesc ca at citit intrebarea daca ma puteti ajuta.

Răspuns Câştigător
| XperioN a răspuns:

Daca nu ma-nsel este de la abonamentul RDS care contine IP dinamic. Cerele unul cu IP static si nu se va mai schimba happy

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Asa si?
Schimba-ti abonamentul...la RDS e IP dinamic, sau nu ai aflat?

| doctorandus a răspuns:

1. Cumpara-ti un router.

2. Foloseste DDNS.

| DryIce a răspuns:

Rds are ip dinamic. Upc are static. Muta-te la upc. happy

| Ora de net a răspuns:

Buna Dani,

Daca doresti poti cere furnizorilor tai de internet un abonament cu IP static. Contacteaza-i direct pentru mai multe informatii http://www.rcs-rds.ro/asistenta/contact