| eusuntcipi a întrebat:

Am o intrebare: Cum pot sa am mai multi followers pe Instagram? Am tot dat follow la oameni, dar putini mi-au dat back. Vreau si eu mai multi followers, nu am decat 1000. @sava___._

Răspuns Câştigător
| Ora de net a răspuns:

Buna, Sava,

Inainte de a te intreba cum poti obtine mai multi urmaritori, credem ca e bine sa iti raspunzi la o serie de intrebari precum: De ce iti doresti sa ai mai multi urmaritori? Ce scop iti doresti sa aiba pagina ta? Ce iti doresti sa oferi urmaritorilor tai in materie de continut? Ce iti doresti sa faca urmaritorii tai pe acea pagina? Daca este vorba despre o pagina personala, esti dispus sa iti asumi ca te vei expune public, fapt ce poate duce la anumite probleme (hartuire, furt de date personale etc.)?

In functie de aria ta de interes, poti construi in mod organic o comunitate in jurul paginii tale daca oferi utilizatorilor continut original, de calitate, care este de interes pentru ei.

Mult succes!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pune-ti linkul de Instagram pe FB-ul tau si roaga-ti prietenii sa te urmareasca acolo. mai roaga-i sa posteze linkul tau in pagina lor de FB si la randul lor, sa-si roage prietenii lor sa te urmeze.
Pana la urma, este o alegere personala daca vrei sa urmaresti pe cineva sau nu. Asta nu poti impune nimanui!
Totusi, nu vad ce mare scofala este sa trebuiasca sa fii urmarit, de ce?
Daca omul nu are chef de postarile tale, de ce trebuie sa te urmareasca?

| Adry05 a răspuns:

Ce copii tristi laughing))

| MelissaAdela a răspuns:

De ce ai vrea sa ai mai multi urmaritori pe Instagram? Cantitatea nu e calitate.Plus ca numarul acela nu reflecta absolut nimic.

| Magic4Ever a răspuns:

Si 1000 ti se par putini? :/

| Cevrei a răspuns:

Intra pe contul oficial lui Ruggero Pasquarellli are peste 6 milioane de followers si intră la cei care il urmăresc si da follow-eri, ei îți vor da înapoi deoarece sunt din alta tara! Am încercat am dat înjur de 200 de folllow-eri si am primit înapoi 174 apoi am intrat si mi-am retras toate followerile care le-am dat. Si am rămas cu urmăritorii! Așa ca te-aș sfătuii sa faci cum ți-am zis! Sau daca te interesează este o aplicație pentru mai multe followeri si like-uri! Aplicație si pentru followeri si pentru comentari si pentru like-uri : Royal LKS! Si mai am una Blackfly Followers+! Si daca mai vrei aplicați scrie pe magazin play,, Followers Instagram " o să-ți Apara mai multe aplicații alegi tu una si gata! Sau pentru like-uri,, like Instagram ".