| Andreysandu a întrebat:

am o mica mare problema, am router D-Link, luat de la Vodafone si i.am schimbat ip.ul din configurari, si cand mi-au cerut datele de logare, nu mai mergeau cele de dinainte. credeti ca as putea sa.l rezolv cu un restart? trebuie sa precizez ca netul merge destul de bine, dar nu pot intra in router folosind noul ip ..am incercat de curiozitate si cu cel vechi, dar e in zadar. Ce pot face?

2 răspunsuri:
| Jurca_Alex_2000 a răspuns:

Sună la service(acolo unde ai abonamentu) şi spune-le problema ta ei or o să-ţi explice pas cu pas prin telefon ce ai de făcut, ori la solicitarea ta poate să-ţi trimită un ''tehnician'' să remedieze problema.

| Ora de net a răspuns:

Buna Andrei,

Te sfatuim sa apelezi direct la furnizorul tau de Internet. Mai multe informatii gasesti aici https://www.vodafone.ro/personal/asistenta/contacteaza-ne/suna-ne/