| anonim_4396 a întrebat:

am o problema cineva a facut un cont fals cu numele meu pe meet si as vrea sa stiu daca stie careva cum as putea sa ii aflu adresa ip sa stiu cine e, va rog mult.Dau funda cine poate rezolva

5 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Sa zicem ca ii afli adresa IP si afli unde sta cu o precizie de 3 Km poate.
Si dupa? Iei fiecare persoana la rand si o intrebi?

| ShepardDaftw a răspuns (pentru PainTech):

Nu ca e un coleg din clasa si eu stiu unde satu colegii mei

| ShepardDaftw a răspuns (pentru PainTech):

Plus ca daca ii aflu adresa ma duc la el acasa si vad cine e

| Ineys a răspuns:

Vrei sa-i dai flood, a? Sa-l faci fara curent, asa-i?

| ShepardDaftw a răspuns (pentru Ineys):

Nu mane eu azi n-am fost la ora si un coleg a facut un cont cu numele meu si a injurat a bagat manele la ora si vreau sa stiu cine e ca sa zic lui doamna nu flood doar sa aflu adresa ip sa stiu unde sta cine e