| Thunder182 a întrebat:

Am o problema. Incerc sa intru in aplicatie si imi apare urmatorul mesaj,, Windows nu are acces la dispozitivul, calea sau fisierul specificate. Nu aveti permisiunile adecvate pentru a accesa elementul".
Am dezinstalat aplicatia, am incercat sa o instalez din nou, dar acum nu mai pot sa o fac, deoarece imi apare acelasi mesaj. Am scanat tot Disk C si am gasit un virsus. L-am eliminat cu antivirusul, dar cand incerc sa instalez aplicatia, iar apare acel mesaj si gasesc iar virusul in C.
Dau funda.

8 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Daca ai spune si despre ce aplicatie e vorba, si numele "virusului".
Ce doresti sa accesezi se afla pe o unitate de stocare externa (stick - de exemplu)?

| Thunder182 explică (pentru NLS):

Este vorba despre o aplicație de downloadat jocuri, filme, muzica, etc.Nu pot sa o deschid si nici sa o instalez la loc. Virusul care imi apare in,, Disk Local C/users/appdata'' este PUA:Win32/CBundler.

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Intra la setările aplicației si activează permisiunea.

| KR0NSTADT a răspuns:

Deci, ai fost prost prima dată. Ai reinstalat și ai reușit să fii prost și a doua oară.
Deja știu ce o să faci a treia oară. Distracție plăcută. laughing

| Thunder182 explică (pentru KR0NSTADT):

Ia spune tu limitatule cum ai fi procedat?

| KR0NSTADT a răspuns (pentru Thunder182):

Ce-i cu replica asta de boschetar? Ai încercat și a treia oară, nu? laughing

| Thunder182 explică (pentru KR0NSTADT):

Nu, fraiere, așteptam un răspuns din partea ta, dar vad ca ești vai de tine si doar vrei sa pari ce nu ești rolling on the floor)

| KR0NSTADT a răspuns (pentru Thunder182):

De trei ori? Incredibil!
Până la urma urmei,... fie cum zici tu, că prea le zici cu foc. big grin