| CristianAlbert2 a întrebat:

am o problemă, mi-am șters din greșeală Windows Explorer din Task Mananger și mă dat pe ASROCK UEFI SETUP UTILITY

Răspuns Câştigător
| Protegent a răspuns:

Nu inteleg nimic.
Windows Explorer n-are nicio legatura cu UEFI Setup Utility.
Daca e in Recycle Bin fisierul sters, da restaurare la el.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si ce sa face m noi? reinstaleaza ti windowsul din nou.

| Bizon95 a răspuns:

Esti un amator care da vina pe un lucru FARA LEGATURA

din task manager NU poti sa stergi... NIMIC
poti doar sa opresti un proces (program) care e pornit

iar ASROCK UEFI SETUP UTILITY e bios-ul

asa ca, cred sincer ca ti-a cazut hdd/ssd, asa ca, calculatorul nu are de pe ce porni, moment in care intra in bios ca altceva nu poate face!

asa ca tu ai inchis explorer e doar un rezultat al faptului ca nu iti mai mergea calculatorul, pentru ca hdd/ssd a murit in timp ce calculatorul era pornit!