| KingAttack27 a întrebat:

Am revenit cu o noua cerinta (intrebare): Vreau un email de yahoo free (nefolosit), sau sa mi.o faca altcineva pentru mine. Nu vreau sa aud chestii de genu' "De ce nu iti faci chiar tu?" etc. Dau FUNDA celui care imi va da email-ul bun.

4 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Sfatuim impotriva folosirii unui email creat de altcineva. Acesta ar putea oricand sa il recupereze si sa se foloseasca de datele tale personale sau conturile pe care ti le faci folosind emailul.

Recomandarea noastra este sa-ti creezi tu propriul cont si sa tii cont de sfaturile http://oradenet.salvaticopiii.ro/......eni-contul

| GabiFTW96 a răspuns:

Apai, tu nu m-ai poti sa iti faci un e-mail de yahoo pentru ca ai folosit de prea multe ori acelasi numar de telefon

https://www.mail.com/int/ - aici poti sa iti faci cate adrese de e-mail vrei fara confirmare pe telefon sau mesaj pe telefon.

Funda? :)

| KingAttack27 explică (pentru GabiFTW96):

O sa il incerc. Daca m.a ajuta iti voi da imediat fundita!

| KingAttack27 explică (pentru GabiFTW96):

Am un email personal (yahoo) dar imi mai trebuie un email pentru. conturi forum-uri etc. Nu eu mi.am facut acel email si un prieten de al meu acum cativa ani.
Si din cauza asta nu stiu cum sa imi validez email-ul pe site-ul care mi l.ai dat, dupa ce l.am creat. Fundita imediat!