| NM_Tamy_1998 a întrebat:

Salut TPU,as dori sa comand un joc de PC de pe Ventum, un site online.Sunt de incredere? Produsul pare prea ieftin iar spune ca e in stoc si comanda va veni in 24 ore (zile lucratoare). Merita sa comand?

Răspuns Câştigător
| Miss25JK a răspuns:

Da, eu am comandat de la ei, produsul a ajuns ok de fiecare data, sunt foarte ok.

1 răspuns:
| Ora de net a răspuns:

Buna

Pentru a te asigura ca un site de cumparaturi este de incredere te incurajam sa verifici daca acesta are date de contact, adresa magazinului fizic si datele fiscale ale firmei. De asemenea, poti incerca sa cauti pe internet recenziile altor utilizatori legate de situl respectiv.

Mult succes!