| Marius0908 a întrebat:

Salut TPU, astazi ma confrunt cu o problema mai ciudata. M-am trezit dimineata ca urmaresc cu 700 si ceva mai multi oameni decat cati urmaream initial (Instagram). Mi-am schimbat deja parola cu gandul ca cineva mi-a spart-o.Toti sunt din Rusia, acum va intreb. Daca am un virus in telefon/pc cum scap de el? Sau de la ce e problema atunci?

1 răspuns:
| Alice270246 a răspuns:

Nu știu exact cum să te ajut, pentru că eu nu am Instagram, dar, ca o aplicație foarte bună pentru viruși, îți recomand Bitdefender Antivirus Free. Eu acest antivirus îl am și e foarte bun. De fiecare dată când am viruși, dacă intru pe acest antivirus, mă atenționează că am viruși fiindcă ecranul antivirusului se face portocaliu, iar dacă am mulți viruși, se face roșu. Apoi dau pe,, Pornire scanare" și e gata, se face ecranul verde si telefonul nu se mai blochează, pentru că eu problema asta o am. Când am viruși, telefonul îmi merge foarte greu, dar după ce îmi scanează, nu mai merge greu. Sincer ți-o recomand.