| iEatYouAlive a întrebat:

Cred ca am o problema, acum cateva luni am dat pe un clickbait la ceva mizerie de film, dar a inceput unu sa se taie in fata mea, video-u avea undeva la 3-4 minute, m-am uitat la tot fara nici un motiv, si asta mi-a starnit o obsesie de Gore ( Pentru cei care nu stiu ce e "GORE" mai bine asa, nu cautati asa ceva pe google ), la un moment dat m-am uitat la toata seria "SAW" ca sa o inteleg pe intregime, cautam Gore peste tot, si nu prea mai gaseam. Ce sa fac ca sa scap de aceasta obsesie anosta, nu vreau sa incerc Psihologi.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pur si simplu, iti impui sa nu te mai uiti.

| alexandru0sorin a răspuns:

Man eu am incercat sa ma uit la psihologi si pot sa iti zic ca mai bine te uiti la gore. e un chin sa psihologi. pur si simplu. mai bine m-as uita la o gasca de koreeni care canta un fel de hip hop dance-ificat cu un picior rupt fiecare ca sa fie psy-ologi. decat la psihologi. si daca li se rup chiar atunci picioarele. e foarte ok. ca e si gore.

| jon987654321 a răspuns:

Mai facut curios si acum am si eu o obsesie.

| TOOL a răspuns (pentru jon987654321):

E un fel de boala acest "GORE" laughing dupa 7 filme SAW cam crezi ca nu poti vedea ceva mai macabru, totusi cauti pe google acest cuvant dai pe imagini, si dai de toti macelaritii laughing In general daca esti Paramedic vezi chestii de genul cand mergi pe terenwinking.

| jon987654321 a răspuns (pentru TOOL):

laughingda ..chiar nu am vazut saw..eu nu am probleme cu de astea gen azi privesc tot ce gasesc si maine uit...dar urat unii au satisfactie uitandu'se la astea...psihopati rau.

| Glodeanu_Marian_1999 a răspuns:

Te uiti la * Viata cu Louie *, uita-te pe Youtube.