| costin007 a întrebat:

cum pot restrictiona o pagina de ex sa nu poti accesa Facebook (gen cum faci sa nu intre copii pe siteurile de filme xxx)

3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Ce a zis Delia^ Sau daca te chinui putin si ai un router mai modern se poate bloca din firewall-ul routerului...

| Ora de net a răspuns:

Buna Costin,

Pentru a bloca accesul la anumite pagini poti folosi un modul de control parental. Mai multe informatii despre acestea poti gasi aici http://oradenet.salvaticopiii.ro/resurse/sedinta-cu-parintii

| Deliiiia a răspuns:

Iti pui un program de parental control.