| Lucian2033 a întrebat:

Cum pot sa blochez un canal de YouTube sa nu imi mai apara deloc in telefon si calculator?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă îți apare în continuare chiar dacă te-ai dezabonat, la calculator, când ții mouse-ul pe thumbnail la un video din feedu tău apare un buton cu 3 puncte(ca la Android) în dreapta-jos, apeși pe el și apeși "Nu mă interesează". Dacă îți apare un rând întreg pe pagina principală ce nu-l dorești apeși pe X-ul din dreapta-sus al rândului. La Android tragi de notificare în jos și vezi asta. Probabil va mai trebui să apeși de câteva ori de fiecare dată iar Youtube va învăța să nu-ți mai arate.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Simplu.
Te dezabonezi de la acel canal.

| Lucian2033 explică:

M-am dezabonat de la canalul pe care nu il mai reau sa ii vad dar cand ma uit la unele videoclipuri imi apare din nou este chestia ca vreau sa nu imi mai apara de loc nicăieri

| Ora de net a răspuns:

Buna, Lucian,

Mai multe detalii despre cum poti proceda gasesti aici https://support.google.com/......er/6401264