| LoLoPardus a întrebat:

cum pot sterge videoclipurile din lista de videoclipuri apreciate de pe Youtube? Se sterg foarte greu, tresa stau cam 1 minut la fiecare... exista vreo metoda mai usoare?

Răspuns Câştigător
| Deny_Denis_2001 a răspuns:

Salut Lolo
O Modalitate De Stergere Rapida,ca videoclipurilor,este sa descarci aplicatie Youtube(telefon,tableta)te loghezi cu contul/canal-ul si apoi dai al videoclip-uri, si le stergi
Alta modalitate nu mai exista, decat cu web-ul, pe broswer, si ve-i astepta ceva timp

Succes

1 răspuns:
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Incearca sa selectezi mai multe, in loc sa stergi cate unul pe rand happy