| NumeUtilizator27 a întrebat:

Daca editez o poza pe pixlr se salveaza undeva pe site-ul lor? Ma refer ca la pizzap ele se salvau pe profilul meu la my photo parca happy

2 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Bună!

Pozele pe care le editezi cu Pixlr nu se salvează public pe site-ul lor, ci ele sunt accesibile doar ție. Mai multe despre setările lor poți citi aici https://blog.pixlr.com/support/

| Cheptene1Natalia a răspuns:

Depinde, daca esti de pe telefon, se salveaza in galerie dar daca de pe comp se salveaza in comp