| Z3ndog3 a întrebat:

Daca o sa comand ceva de pe internet, un vape pen si nu am 18 ani o sa am voie sa il platesc si asa? De exemplu la fan curier

1 răspuns:
| DanielPH a răspuns:

Salut!
Nu are curierul treaba. Daca tu pe site ai zis ca ai peste 18 ani, ei te cred.
Un unchi si-a comandat un bax de Absolut (era la reducere) si i-am platit eu, el nu era acasa, si curierul nu avea treaba, ba chiar s-a oferit sa-mi duca coletul pana pe scari, sa nu Doamne fereste sa-l scap, cred ca aveam 15 ani atunci.laughing
Curierul vine pana la tine, pierde timp si benzina, crezi ca nu-ti da comanda? Este salariul lui in joc, mai multe comenzi, mai multi bani.
Iar daca prin absurd te intreaba, "este al lui tata, il iau eu ca el este la munca" simplu.
Succes!