| Cosmin273 a întrebat:

Salut TPU
De 3 zile, de fiecare data cand descarc sau sterg o aplicatie, se deschide Google Chrome pe site-ul nuyd.top. am aflat ca este de la aplicatia Live Map, pe care am sters-o dar tot a ramas problema. AM incercat si cu un anti-virus, dar niciun rezultat. Are cineva o solutie?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Username18384819483 a răspuns:

Asta am pățit și eu cu alte aplicații, practic îmi apăreau reclame de la acea aplicate am dezinstalato și tot ramase și tot reclame!
ÎNCEARCĂ AȘA!
1. DU-TE PE MAGAZIN PLAY
2. SCRIE LA SEARCH NUMELE APLICAȚIEI CARE ZICI CA A RĂMAS
3. ACOLO VEI VEDEA DACĂ E DEZINSTALATĂ SAU NU!
! SPER CA ȚI-A MERS!

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Iti recomand sa utilizezi urmatoarea aplicatie: https://play.google.com/......ps/details

| Cosmin273 explică:

Am rezolvat, intr-adevar aplicatia nu era dezinstalata, am descoperit-o la setari.
Multumesc pentru antivirus, acolo am vazut scanand aplicatia si dupa am intrat la setari.