| AlexDarius3 a întrebat:

de ce cand intru pe Youtube pe un canal si caut o serie la lupa de langa sectiunea "Despre" ma duce pe un canal ciudat de care nu am auzit in viata mea.Am incercat acelasi lucru cu un VPN si tot aceeasi chestie.Am auzit cum ca Youtube a fost spart acum ceva timp si cred ca o fi de la asta sau e de la un adware?

PS: scuze daca am gresit categoria.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E de la ei. Am observat și eu defecțiunea asta.
O să se remedieze, desigur.

2 răspunsuri:
| AlexSalling a răspuns:

YouTube are ceva timp de cand s-a "stricat". Multe chestii se intampla de genul, se va remedia.

| Ora de net a răspuns:

Buna, Alex,

Exista posibilitatea sa fie un bug al celor de la Youtube. Nu uita sa raportezi problema aici https://support.google.com/......er/4347644