| defender18 a întrebat:

Deci am o problema mi-am resetat telefonu din fabrica si cand mi-am descarcat steam-ul inapoi nu am mai putut sa ma conectez deoarece imi cerea codul de la steam guard.
Am dat sa elimin autentificatorul si imi aparea o eroare"Scuze! A aparut o eroare la procesarea solicitarii tale.A aparut o problema la comunicarea cu serverele steam.Te rugam sa incerci din nou mai tarziu."
Incerc mai tarziu(urmatoarea zi) si tot aceias eroare.Am pierdut si codul de recuperare la resetarea telefonului.VA ROG AJUTATIMA! FUNDA! crying

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Alege sa iti trimita un cod prin sms pe care il introduci in aplicatie si dupa te poti loga.

| defender18 explică:

Am facut asta de multe ori si cand dau ok ca sa ma loghez zice ca cica codul nu este corect.eu desi l-am scris corect.

| KanezuY a răspuns (pentru defender18):

Codul trebuie scris cu litere mari de tipar.