| florinpubg69 a întrebat:

Salut TPU! Doresc sa-mi cumpar un parfum si ma gandeam la acest site parfumescu.ro dar nu stiu ce sa zic in legatura cu el recenziile sunt toate din 2019 minim si mna…. ma gandeam la un stroger eith you sau invictus de ala gri…
Nu stiu ce categorie sa incadrez….

5 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Nu știu unde este mai ok, dar îți pot spune unde nu este ok, myscent. Produse vechi, vândute aproape de termenul de expirare.

| dinaprilie a răspuns:

Sunt si alte siteuri online cu preturi decente si gana larga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara mereu când e vb de parfumuri de pe notino.ro, sunt 100% originale Parfumurile.
Am deținut parfumul Invictus Paco Rabanne, este un parfum cool, fresh și tineresc cu o proiecție foarte ok.

| florinpubg69 explică (pentru anonim_4396):

Sunt destul de scumpe

| anonim_4396 a răspuns (pentru florinpubg69):

Asa sunt Parfumurile originale în general. În magazine sunt și mai scumpe.