| AlbertoAlberto1 a întrebat:

eram pe un site de filme pentru adulti... si dau click pe un video dupe 3 minute se opreste videoul ( Pauza ) si se fac marginile videoului albastre... Si se aude asa "Are you a boy? " am inchis totul credeti ca mi se poate intampla ceva? Tin sa mentionez ( Am 17 ani )

Răspuns Câştigător
| Clorox a răspuns:

Este anunt in **** mea, ce dracu sa patesti?! Crezi ca vine CIA ca te-ai uitat tu la filme pentru adulti? Si nu prea cred ca ai 17 ani... Dar in fine, Bafta!

6 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Sunt niste reclame si nu are ce sa ti se intample.

| Ora de net a răspuns:

Buna Alberto,

In primul rand, avand in vedere ca ai 17 ani, nu iti recomandam sa mai vizionezi astfel de situri. Mai multe despre asta poti sa citesti aici http://oradenet.salvaticopiii.ro/......e-internet

In ceea ce priveste imaginea care ti-a aparut, este cel mai probabil o reclama pop-up - nu ai motive de ingrijorare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este reclama la jocul League of Legends 2. Ai AdBlock?

| Andreea625 a răspuns:

Bănuiesc ca ai undeva la 10-11 ani si iti e frica ca o sa te prindă tata sau mama ca te uiți la asa ceva. Nu m-am uitat(si nici nu as face-o) dar ce ti s-ar putea intampla de la o reclama, fraierica?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andreea625):

Suuuuuuuuuure.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andreea625):

Lol,e un anunt ma, un "pop-up".Nu se intampla absolut nimic.