| MarioGTA a întrebat:

: Fac Youtube din luna lui Ianuarie pana in prezent 02/01/2020. Care este problema?
Eu folosesc de obicei streamlabs obs - problema este urmatoarea :
Vreau ca cineva sa imi spuna categoriile daca pot sa ii zic asa gen la bitrate, am un calculator destul de bun cu un i5 - 7400 o placa video gtx 1050 ti 4gb, 8 gb RAM, si un monitor 1920x1800
sau cum era.
De cate ori incerc sa fac un video, ba nu se vede in 1080 p, ba se misca in lag, ba se vede in purici, chiar nu stiu ce bitrate sa folosesc., am incercat 3500, 4000, 4500... Mi-am testat si viteza la net si am cam asa :
PING mersi
DOWNLOAD Mbps
278.86
UPLOAD Mbps
153.95
adica o fi bine?, nu stiu fiindca te un timp mi se descarca greu chestiile, si daca nu este bine spuneti-mi ce sa fac si ce ar trebui, gen explicati-mi de bitrate cum ar trebui sa pun la ce am eu si ce sa fac!
Dau funda pentru ce-l mai de ajutor raspuns!

2 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Ti-ai supraestimat calculatorul, nu e chiar asa de bun laughing

| MarioGTA explică (pentru aXy99):

Nu este bun? de aia pana acum am filmat incontiinu in 720 si in alte dati in 1080 p.