| xGamerZ212 a întrebat:

Salut TPU,ma aflu in Norvegia, daca folosesc site-uri gen fl, scfz etc ma pot trezi ca intra astia peste mine in casa? laughing Nu stiu exact care sunt legile lor pentru chestiile de genul. Piraterie

8 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Poti primi cereri de daune cu amenintarea de proces in drept civil. Banuiesc ca Politia are treburi mai serioase.

| doctorandus a răspuns:

Ce folosesc eu din Olanda: eweka.nl

Asta e Usenet cu conexiuni criptate si stie numai serverul si tu insuti ce descarci de pe el. Nu pastreaza loguri.

Daca nimeresti oferta, ofera VPN gratuit (IPVanish).

| Lukasssz a răspuns:

Normal,nu esti in Romanica. Acolo legea e lege!

Răspuns utilizator avertizat
| dinaprilie a răspuns:

Foloseste vpn/proxy daca vrei anonim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau amenda pe factura

| colosseum1337 a răspuns:

Piratarea e ilegala peste tot in lume.