| Ramos a întrebat:

ma poate lamuri cineva de ce ramane Facebook activ dupa ce ies de pe el pe Samsung S 3 si pe Samsung A 5 se deconecteaza autotomat cand ies din aplicatie

3 răspunsuri:
| lilianaadelina a răspuns:

Posibile erori ale aplicatiei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un bug al aplicației. Nu se întâmplă doar în cazul tău.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Exista posibilitatea ca aplicatia sa ruleze in continuare o perioada de timp dupa ce o inchizi sau sa fii logat pe alt dispozitiv - pentru a verifica acest lucru, acceseaza Facebook-> Settings->Security & Login->Where You're Logged In