| 3anyway a întrebat:

Ma uitam la un film pt adulti si dintr-o data am primit un mesaj cum ca politia romana imi supravegheaza calc si ca, calc este arestat. Sunt speriat. Va rog sa ma ajutati. Ce inseamna asta?

18 răspunsuri:
| RedHairCarrot a răspuns:

Inseamna ca ai virusi.

| justadream94 a răspuns:

E doar asa sa te sperie..nu iti face nimeni nimic, te asigur eu.

Gandeste-te ca ai putea spune ca ti s-a deschis acea pagina automat.

| KillaNoFilla a răspuns:

Isi bate cineva joc de tine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune un antivirus, instaleaza alt browser si se rezolva.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Inseamna ca ai luat un virus, se numeste "Politia Romana".
Scaneaza calculatorul cu un antivirus si sterge virusul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti faci bagajelul si astepti

| pufulescu a răspuns:

Puscarie 25 de ani, te bate golanii in Galati, iti ia banii!
Alooo, e un VIRUS! De cand te anunta politia printr-un pop-up pe net ca esti anchetat? Fa si tu curatenie prin PC cu CCleaner.

| Ora de net a răspuns:

Buna 3anyway,

Nu trebuie sa-ti faci griji. Mesajul care ti-a aparut este de fapt un virus, o tentativa de a te pacali. Nu trebuie sa-ti fie frica si in niciun caz Politia nu te urmareste.

Pentru a avea computerul protejat de astfel de virusi, iti recomandam sa folosesti un program antivirus si sa ai grija pe ce situri navighezi.

Intra pe Ora de net www.oradenet.ro si afla mai multe! :)

| Dismally a răspuns:

Daca ti-au arestat calculatorul este grav laughing

| DryIce a răspuns:

E virus vechi care disparu-se intr-o vreme. Nu zi ca iar a aparut? :I astia-s nebuni cu trolu lor de virus.

| Krixxus a răspuns:

Virus

| Dugalle a răspuns:

Cum poti aresta un calculator?

| TorokJanos a răspuns:

Adblock+ instaleaza sa nu fie deschis portul pentru reclame, si bine inteles un antivirus functional ar fi bine sa pui pe calculator plus un c.cleaner sau mai bine: advanced system care, daca nici asa atunci reinstaleaza calculatorul.blank.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca politia nu doarme, ea vegheaza! Te-a prins! Refugiaza-te in munti.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru anonim_4396):

Si ce crezi ca o sa faca el acolo, singur, in munti?

| DryIce a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

O sa se uite la filme pentru adulti si o sa apara mesajul cu politia si acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Ce fac si ceilalti pustnici:mananca putin si se roaga mult.

| Adbbmsh a răspuns:

Nu e nimic ingrijorator. Sunt acele ads care vor sa para niste virusi.