| anonim_4396 a întrebat:

Ma uitam la video-uri pe Youtube despre deep weeb si in comentarii scria ceva de hidden wiki. Am scris pe google asta (incognito) dar mi-a fost frica sa dau click. L-am intrebat pe varmiu si a zis daca sunt pe incognito e safe si am stat ceteva secunde pe site-ul ala i-am trimis un ss lu' varmiu de acolo si a zis ca e deep weeb. Si acum imi este frica chiar daca el a zis ca nu este nimic daca eram pe incognito.
Un sfat ceva va rog.

Răspuns Câştigător
| NonZarek a răspuns:

Nu este nimic, hidden wiki ar trebui accesat și na, doar asa cred ca ai putea accesa cel funcțional, de pe un browser care nu folosește google. Cum ar fi Tor, hidden wiki este folosit pentru a putea găsii si accesa linkuri pentru deep web, acele linkuri te deviază la pagina corespunzătoare acelui link, de ex accesezi link-ul cu vindere de arme, ala te trm la arme, și tot asa.

Insa, dacă mai încerci, deșii nu cred ca reușești de pe google, asigura te ca ești protejat, și ca nu faci prostii pe deep web caci consecințele sunt mari.

| Vlad4556 a răspuns (pentru NonZarek):

Mersi bro.

| NonZarek a răspuns (pentru Vlad4556):

Npc