| TOOL a întrebat:

Marti seara m-am decis sa comand o pereche de casti de la eMAG, toate bune si frumoase, dau comanda, primesc mail de confirmare tot, miercuri primesc un mail si un mesaj pe telefon cum ca comanda mea a fost expediata de la sediu si este in drum spre mine, in 24/48h. Azi este vineri si nu am mai primit nici un semn de viata din partea celor de la EMAG. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| BeautifulSunflower a răspuns:

La fel mi s-a intamplat si mie, si am cautat pe net sediile de la Fan Courier si am sunat la numarul de telefon de la sediul din orasul meu si s-a rezolvat.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Numarul de telefon primit prin sms este numarul curierului. Poti suna la el.

| urseyul a răspuns:

Luni ar trebui sa ajunga, nu te agita, in mesaj nu ai si un fel de cod pentru a urmari comanda?

| anyregina a răspuns:

Pai incearca sa gasesti un numar pe site sau sa dai din nou comanda

| K0sti a răspuns (pentru anyregina):

Cap ai, minte iti mai trebuie!