| Antonio164 a întrebat:

mi-am făcut un cont de pornhub premium trial, gratis și a spus acolo 1 week free, a trecut 1 săptămâna și tot ma lasă să întru sa ma uit la filme premium, ma taxează la card? Sau ce trebuie sa fac ca am anulat contul dar tot merge sa ma uit?

7 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Când îțî faci contul și dai datele de card, îți dă o săptămână gratis dar îți setează contul cu plată recurentă.
Asta însemnă că accepți ca după săptămâna gratis ei să-ți debiteze contul în fiecare lună cu suma respectivă fără să mai fie nevoie de acceptul sau intervenția ta.
Ce ai de făcut e să intrii în setările contului și să dezactivezi plata recurentă.

| Ineys a răspuns:

Posibil sa fie vreo eroare ceva de la ei?
De ce nu zici mersi? Verifica-ti cardul si vezi cati bani ai pe el. Daca totul e ok, spor la... *cough* treaba *cough*.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin ce difera filmele premium? au un "role-play" mai reusit sau?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Rezolutie, si faptul ca unele filme sunt disponibile doar celor cu premium.

| simpluone a răspuns:

Ai citit bine conditiile cand ai bagat numarul de card? E posibil sa fie un abonament lunar in care prima saptamana e free insa dupa isi trage banii lunar/saptamanal/anual depinde cum sunt conditiile pana cand tu ii notifici ca nu mai vrei abonamentul. Ei mizeaza pe comoditatea sau memoria scurta a utilizatorilor ori fac procesul de renuntatre atat de greoi incat iti mai salta banii pe 3 luni pana se anuleaza!

| iasminahpx a răspuns:

Este exact ca si Netflix. O saptamana ai vizionat gratuit, iar acum ei iti vor retrage saptamanal o suma de bani din cont.

| AndreiLaur48 a răspuns:

Nu te taxeaza men. au uitat de tine. inchiriaza-l daca vrei sa faci bani cu el. 3 filme p0rno 10 euro.