| skrillx a întrebat:

Salut, TPU!
Ştiu că întrebarea e puțin ciudată, dar ştiți cumva vreo metodă care să nu fie căutatul pe rețele de socializare numărul de telefon al unei fete? Sau dacă nu Facebook-ul/Instagram-ul ei ştiind doar prenumele ei, vârsta şi trăsăturile fizice?

3 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Sigur ai vrut sa pui 'nu' in itnrebare ta? cu acel 'nu', lucrurile nu prea au sens...
Faza e ca pe Facebook cel putin, poti alege daca vrei sa le dai sau nu numarul tau de telefon. poti bifa la setari daca vrei sa poti fi gasita dupa numarul tau de telefon sau daca nu vrei sa poti fi gasita dupa numarul tau de telefon.
Totul tine de setari

| AndreiWeisz a răspuns:

O cauti in pagini aurii? laughing

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Din pacate, nu poti face o astfel de cautare.