| LawlietL886 a întrebat:

Știe cineva un site pe care pot cere părerea altor oameni despre diverse subiecte? Mulțumesc anticipat!

11 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Pe TPU pentru ce ai cont?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu, TPU!

| Sagemi67 a răspuns:

Exista un site numit TPU.ro pentru a face acest lucru.Succes.

| Alexandru250201 a răspuns:

Da, e unul TPU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am nici cea mai mică idee...

| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Si aici faci acest lucru.de multe ori iti sunt recomandate alte site-uri(mai de specialitate), daca iti raspunde cine trebuie si cand trebuie.Intrebarea nu costa, raspunsul il analizezi singur.

| ziftode a răspuns:

FACI MISTO DE NOI NU?!?

intrebi aici de un site ca asta pe care intrebi

| LawlietL886 explică (pentru ziftode):

De cele mai multe ori nu am fost mulțumit de răspunsurile primite de la utilizatorii de pe acest site. Și mă întrebam dacă mai e altul. Atât.

| Kerre a răspuns:

Nu stiu daca este la misto sau nu dar TPU iti este mereu la dispozitie.

| ziftode a răspuns (pentru LawlietL886):

Man, acum ce spui e corect, insa trebuia sa explici din prima, daca lasi idea in aer fiecare crede ce vrea, iar la tine e, raspunsul "TPU" era prea evident
stiu unul in engleza, care imi place mai putin decat TPU, fara misto, pentru ca, (poate doar eu cred) am impresia ca sunt toti englezi snobi (stii tu, au un bat infipt pana sus unde soarele nu patrunde si nu le permite sa se aplece) big grin
da-mi un PM daca te intereseaza, nu vreau sa postez aici, prea suna a reclama happy

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Chiar TPU este un astfel de site! :-)

Daca doresti insa pareri mai pertinente, eventual ale unor specialisti, iti recomandam sa iti indrepti atentia catre pagini sau comunitati care au ca subiect interesele tale. Spre exemplu, daca esti pasionat de spatiu si univers, ai putea urmari pagina Facebook NASA. Mult succes!