| TeRogLasama a întrebat:

uite chiar acum la 7 dim. Vorbeam cu unii pe skype si eram un server de minecraft si vb noi, si unu imi zice man vrei sa iti arat ca iti dau flood? Si eu zic ia da-mi mane.El zicea ca deja ii se incarca baza de date el avea 12 ani.Si dupa imi zice ca sunt din Bucuresti dar a vazut de pe skype asta =DD.Si dupa zice sa intru pe net si sa scriu my adreess si eu ii zic nu daca esti hacker aflamil tu.Si el zicea ca gata la aflat si imi da flood.Stau 2min nu se intampla nimic si dupa zice ca iese de pe skype.Tin sa precizez ca am Firewall Pornit Am Anti-MalwareBytes Si Eset32

4 răspunsuri:
| m1dn1gh7 a răspuns:

Ţi-ai răspuns singur. Are 12 ani. Nu te mai lăsa speriat de toţi mucoşii, joacă liniștit că nu se întâmplă nimic din partea unui căcăcios de 12 ani.

suntserios
| suntserios a răspuns:

A vorbit si el ca sa nu taca

| Geo42Q a răspuns:

Nu inteleg care e intrebarea, dar in fine...

Flood-ul e cam imposibil in zilele noastre, mai ales cand unu de 12 ani te ameninta ca iti da flood rolling on the floor

| TeRogLasama explică (pentru Geo42Q):

Vroiam sa va aud si parerea voastra.