| Stargoz a întrebat:

URGENT am trimis un mail din greseala la o adresa gresita. (Era cu 2 buletine). Si l-am sters, imediat. Persoana aia il mai poate citi sau ce trebuie sa fac sa nu il citeasca? Urgent,

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ai ce sa faci, mailul e trimis el il va citi

| mihai69 a răspuns:

Adio. Nu mai ai cum să ștergi acel mesaj, e ca și cum ai vrea să scoți o scrisoare după ce ai introdus-o în cutia poștală.

| Simpatic a răspuns:

Daca esti pe domeniul. yahoo si ai primit inapoi un mesaj de genul de la mailer-daemon... in care zice ca emailul nu s-a putut trimite ca adresa nu exista, e sansa ta, daca nu inseamna ca exista acea adresa din pacate.
Dar nu iti face griji poate fi o persoana serioasa care va sterge acel email.

| LPCTSTR a răspuns:

Daca l-ai sters, de unde l-ai sters? Din inboxul tau sau cu optiunea lui Gmail de a nu trimite emailul in cateva secunde?

| Stargoz explică (pentru LPCTSTR):

Din al meu

| zurick a răspuns (pentru Stargoz):

Atunci îl va citi persoana aia

| LPCTSTR a răspuns (pentru Stargoz):

Pai, daca il stergi din inboxul tau, nu ai facut nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai noroc, adresa unde ai trimis, ma gandesc ca ai gresit o litera sau ceva de genul, poate nu exista acea adresa happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acea persoană va primi mesajul, desigur, dacă e o adresă de mail validă.
Dacă nu ai dat la opțiunea de a șterge mail-ul în câteva secunde, acum că s-a trimis, degeaba l-ai șters tu pentru tine căci la persoana aceea tot va ajunge.