| Yulian_Crystian_1995_Sjwv a întrebat:

vi s-a intamplat sa vi se stearga cate o persoana din lista de Instagram fara ca ei sa fi dat unfollow?

4 răspunsuri:
| Csander a răspuns:

Oh, asta-i panica de aia mare rau de tot.
Sigur nu au dat ei unfollow?

| floreadan a răspuns:

E posibil daca si-au dezactivat contul, atunci se sterg, desi e posibil si sa-ti fi luat block sau ceva pentru ca atunci nu-ti mai apar persoanele respective.

| Yulian_Crystian_1995_Sjwv explică (pentru Csander):

Nu ca am verificat nu au dat ei, banuiesc ca e problema ca instagramul

| Ora de net a răspuns:

Salut,

O persoană nu se mai află în lista de followeri pentru că persoana respectivă a dat unfollow sau te-a blocat. Din comentariul pe care l-ai scris vedem că ai verificat și niciuna dintre variante nu se aplică.

Astfel de erori se întâmplă foarte rar pe Instagram. Poți încerca și să te deconectezi și apoi să te conectezi din nou sau să dezintalezi și reintalezi aplicația.

Dacă în continuare apare această eroare îți recomandăm să reverifici, dacă ai posibilitatea, cu persoana respectivă și să vezi dacă într-adevăr nu este una dintre variantele menționate mai sus.