| Yulian_Crystian_1995_Sjwv a întrebat:

vreau sa va intreb de ce pe Youtube pe telefon vad clipuri in 480p iar la tv tot pe Youtube vad in 720p si chestia este ca am net pe televizor tot cu netu din telefon, lamuriti-ma va rog!

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu are legatura cu internetul happy Doar daca ai selectat modul automat.
Pentru a schimba automat rezolutia, atunci in cazul telefonului, undeva in coltul din dreapta sus ai 3 puncte "..." sau ceva foarte semnificativ, sau in dreapta jos o rotita. Daca dai pe acele puncte, sau rotita, o sa vezi undeva "Calitate". De acolo poti sa selectezi tu ce vrei big grin

Zi faina in continuare!

| Mirel4412 a răspuns:

Unele videoclipuri ai rezolutie mai mare, unele mai mica, sau poate ai tu telefon foarte slab si nu duce rezolutie mai mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti umbla la setari pe telefon.
Atunci cand intri pe Youtube si te uiti la un video... apare undeva in coltul videoclipului o rotiță..chestia aia de setari...si setezi de acolo calitatea la care vrei sa vezi videoclipul

| Yulian_Crystian_1995_Sjwv explică (pentru anonim_4396):

Da dau la 720p pe telefon si nu merge sa vad clipul se blocheaza asta e idea

| Catrice a răspuns (pentru Yulian_Crystian_1995_Sjwv):

Pai daca atât poate duce telefonul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Yulian_Crystian_1995_Sjwv):

Si la mine se intampla cateodata... dureaza putin pana se incarca la o calitate mai buna