| LG280 a întrebat:

Tu obișnuiești să dai click pe reclamele de pe net! Eu aproape niciodată!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu trebuie. Sunt multe cu viruși. Bagi ublock origin și ai scăpat

9 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Eu niciodata... asta pentru ca singurele reclame pe care le vad sunt ori pe siteurile de videostreaming, fie p@rn laughing niciodata n-am sa inteleg de ce Adblock nu merge acolo rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Te rezolva ublock origin, e expert?

| LPCTSTR a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai am uBlock Origin, tocmai asta... nu prea isi face treaba... poate ar trebui sa-i updatez listele.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Vezi si pe acolo la filtre, te poti uita la videoul lui thehatedone pe yt despre ublock. Dar totuși, ciudată chestie laughing și-au făcut reclamele mai greu de eliminat pe site-uri dinalea, înseamnă

| JicaContra a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, uBlock te rezolva, eu nu am mai vazut reclame de multa vreme

| PainTech a răspuns:

Doar din greșeală.
Uneori las toată reclama să se termine mai ales pe YouTube, dacă e ceva interesant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodată!
Sunt foarte enervante, în special cele de pe Youtube.
Eu nu am parte de ele, folosesc Adblock Plus.

| PainTech a răspuns (pentru anonim_4396):

Din pacate nu exista adBlock pe Smart TV sad

| Jokers666 a răspuns:

Nu prea ma intereseaza sa dau click pe reclamele de pe net dar de obicei daca este ceva interesant in reclama aia poate mai dau click