| Miau244 a întrebat:

Salut tuturor, întrebare.
Ideea e ca de ieri încoace Instagram nu mă mai lasă să mă conectez la contul meu, întrucât dacă încerc sa ma conectez prin Facebook pur și simplu nu mă lasă și dacă încerc sa ma conectez prin mail și parolă îmi dă mesajul acesta,, Sorry, there was a problem with you re request" sau dacă încerc sa ma conectez prin browser însoțit de mesajul acestea mai vine și,, încercați incurând". Cel puțin eu n-am făcut nimic greșit, nu am postat conținut,, greșit" doar o chestie care nu cred ca e greșită, m-am logat pe o aplicație de monitorizare a contului (sa vezi cine ți a dat Unfollow etc etc...).
Vreau sa precizez ca nu am depășit ceva număr de urmăriri pe oră sau aprecieri. Contul nu pare sa fie furat sau dezactivat de alt cineva... Este cumva Ban? Sau ceva? Înainte de chestia asta m-am mai logat de pe același tel de vreo 3-4 ori pentru că se tot bloca platforma...
Cer ajutor urgent!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu mai cere ajutor urgent aici, ca nimeni de aici nu lucreaza la Instagram, ca sa te poata ajuta!
Contacteaza instagramul si cere deblocarea lui.
Trimite copie scanata dupa buletinul tau, dovedind ca ai peste 15 ani si ca-ti apartine tie acel cont.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mare urgenta...
Chestia aia care tu nu crezi ca este grestia este de fapt total gresita. Nu este o aplicatie oficiala si asa isi pierd sute de mii de utilizatori conturile. Am vazut in fiecare zi pe cineva care sa plagea pe acest site ca si-a peirdut contul de Instagram si cand ii intrebai majoritatea din ei spuneau ca fie s-au conectat pe aplicatii de monitorizare, pe aplicati care iti cresc numarul de urmaritori si alte prosti de genul.
Superficialitatea vine cu un pret...
Nu avem de unde sa stim despre ce este vorba. Poate ti s-a furat contul, poate fi ban, poate iti proceseaza un posibil ban sau schimbari facute de cine ti-a furat contul, poate fi o eroare de la ei, etc.
Contacteaza suportul.
Daca ai acces la email incearca sa resetezi parola.

| Alin743007 a răspuns:

Bună! Ai rezolvat problema?