| CelebruAnonimus a întrebat:

Salut! Utilizez aplicația Stremio de mult timp în țară. Am utilizat-o fără probleme și în Germania. Doar că, într-o zi, mi-a venit o scrisoare, prin care mi se aduce la cunoștință că trebuie să achit vreo 800 de euro, pentru că am utilizat ilegal această aplicația.

Pentru cei care cunosc, este Stremio ilegal în Germania? Ați mai pățit cineva? Care ar fi soluțiile, știți vreun truc?
Mersi.

5 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

N-am folosit Stremio, dar am avut si eu o amenda de 900 euro pentru ca am scos un film. de undeva (din pacate, site public, ce poate fi depistat relativ usor).

Am fost la avocat, si s-a redus la 400+ 200 comisionul lui.

Studiourile "20SecoleVulpe" au fost in spate, de la avocatii lor am primit amenda.

Avocatul mi-a zis ca si unele site-uri de streaming sunt ilegale in Germania, dar n-am intrat in detalii, pentru ca oricum nu folosesc.

Ba chiar mi-a zis ca si fratele lui a fost amendat pentru scos un film...
Zice la final: "eu sa va invat cum se face in siguranta?"
laughing)

| FlatcherSandra a răspuns:

Thanks

| FlatcherSandra a răspuns:

I need some unique GAZ 23 spare parts because I have a unique type of automobile, but for now, I'm concerned about acquiring proper assistance when making my first order. I was advised to reach out to https://en.avtoclassika.com/news/za-ruljom-gaz-23/ since they are customer-oriented, and seem to be reliable to work with