| Mainbug a întrebat:

Va rog, ajutati-ma.
Recent contul meu de Facebook a fost folosit ca administrator pe o pagina (nu eram doar eu administrator, si cel care a creat pagina). Din greseala, nu stiu cum am facut, am promovat o postare si mi-a luat bani 12 dolari. Eu am avut asociat contului meu un card care nici nu era al meu... am dat sa fac plata, nu stiu cui i-a luat banii, si imediat am scos modalitatea de plata din contul meu. Deci nu stiu daca am platit acea suma de 12 dolari, dar nici nu mai am o modalitate de plata. Mi am sters si contul de Facebook, ce se poate intampla daca acea suma nu a fost platita de mine? O sa ii revina celui care e acum administrator?

2 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Banii cel mai probabil au fost extrasi de pe cardul inregistrat de tine. Chiar daca exista mai multi administratori pe o pagina de Facebook, fiecare are cont de Ads Manager separat - suma nu ii poate fi imputata celuilalt administrator.

| venivarainanoastratara a răspuns:

Posibil că da, nu sunt sigură!