| Lorenzo1 a întrebat:

Voua va mai merge sa cautati persoane pe Facebook dupa numarul de telefon? Mie nu imi mai merge de la un timp!

2 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Sfatul nostru este sa reinstalezi aplicatia sau sa golesti istoricul si sectiunea de cookie a browserului daca folosești un computer. Exista posibilitatea sa nu gasesti rezultate daca persoana pe care o cauti nu are numarul public.

| Polyblank a răspuns:

Salut, mie imi merge inca dar depinde pentru ca multe persoane nu si-l adauga la profil de exemplu eu nu-l am pus acolo la sectiunea nr de telefon deci nu ma poti gasi dupa nr, a 2-a chestie lumea nu mai prea foloseste nr de telefon in loc de email