| Fl4sh3rON a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un ceas si am gasit un site www.brawat.ro
si nu stiu cat de sigur este. Am gasit un ceas la 160 lei pe cand pe alte site uri este de la 250lei in sus si nu sunt sigur de autenticitatea acestuia. Este cineva care a efectuat comenzi de pe acest site?

Răspuns Câştigător
| alinrulz a răspuns:

Salut, Eu am cumparat de la www.brawat.ro si sunt multumit, primesti garantie, certificat de originalitate din partea lor. La inceput am avut si eu unele indoieli dar dupa un research pe internet m-am hotarat sa fac comanda si am fost foarte multumit de pret, calitate si serviciile oferite. Recomand. Nu baga in seama toti care isi dau cu parerea pe internet doar ca sa se afle in treaba.

5 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna,

In general, atunci cand faci cumparaturi online, te sfatuim sa te asiguri ca situl de pe care cumperi este unul de incredere - verifica daca are recenzii pozitive pe internet, daca exista un sediu real mentionat pe site, daca plata se face in mod securizat, etc. De asemenea, poti sa te orientezi catre siturile cunoscute (ex. eMAG, elefant.ro).

Răspuns utilizator avertizat
| AndreiMihaiXD1 a răspuns:

E scam