| Harys_Haris_1990 a întrebat:

Salut.Vreau sa imi verific contul de insta ca sa fie bulina aceea albastra.Doar ca contul are multi followeri si like-uri bagate cu boti.Ideea e ca nu se observa.Un numar de like-uri decent pentru un numar de followeri decent.Am pe langa si un canal de yt cu 1500 de followeri ( REALI ) un site web si o pagina de Facebook cu 7k reali. Oare o sa imi blocheze contul cei de la insta sau nu au nici o treaba daca trimit cerere de verificare a contului?
Dau funda!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ChiarEu2 a răspuns:

E imposibili să ai contul verificat pe Instagram dacă nu ești persoană publică.

1 răspuns:
| Ora de net a răspuns:

Bună!

Sfatul nostru este să nu folosești aplicații care îți cresc în mod fals numărul de urmăritori. Acestea pot conține malware și, în plus, contul tău poate fi închis din acest motiv.