| Denis_7019 a întrebat:

Vreu sa cumpăr 3 bilete la concertul Metallica, dar momentan singura posibilitate pare a fi sa le iau de la cineva care a postat pe diverse site-uri de anunturi ca le vinde. Intrebarea mea este cum pot verifica daca biletele sunt bune inainte de a le primi ramburs prin curier? Dar in cazul celor electronice? Am auzit ca se practica tepe cs biletele sunt false.
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu te arunca pe OLx, vezi pe grupurile de rock/metal de pe FB alea mari din Romania. Acolo mi se pare sursa cea mai de incredere.

| Ora de net a răspuns:

Bună!

Din păcate nu poți verifica autenticitatea lor. Sfatul nostru este să cumperi produse sau servicii doar de pe situri acreditate.