| vladas2005 a întrebat:

Vreu sa imi instalez Lucky Patcher, dar la instalare telefonul ma avertizează ca poate dauna dispozitivului si poate genera costuri suplimentare. Traba cu costurile suplimentare ma cam pune pe ganduri deoarece am abonament mobil. Imi puteti spune daca intr-adevar poate genera costuri si cat de sigura este instalarea. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Mariucha a răspuns:

Si eu mi-am instalat lucky patcher si nu a dauna cu nimic telefonului.Cat despre costuri suplimentare, si eu am abonament mobil si nu s-a intamplat nic cand l-am instalat.Cred ca pot genera costuri suplimentare doar aplicatiile mari pe care le patchuiesti si care le instalezi din nou cu ajutorul aplicatiei. Sper ca ti-am fost de ajutor.Te pupa baba.

1 răspuns:
| Ora de net a răspuns:

Buna, Vlad,

Nu iti recomandam sa folosesti aceasta aplicatie - ea nu pare a fi una de incredere. In momentul in care o instalezi ii permiti acces de administrator pe dispozitivul tau si acest lucru poate duce la situatii riscante.