| Guest10 a întrebat:

Salutare! Am căutat telefonul pe care îl vreau și nu mai e in stocul niciunui magazin eMAG, Altex, Mediagalaxy, etc. Am gasit, in schimb, pe compari.ro, că este in magazinul LaraMobile. Recenziile sunt negative, despre site. Ar putea fi totuși în regulă să îmi comand de pe site-ul acela?

Menționez că vreau fie Samsung F62, fie Samsung A31 (6GB RAM)

Răspuns Câştigător
| UserRo10 a răspuns:

Mai asteapta. Stocurile Samsung in Europa sunt aproape inexistente si nu mai gasesti telefoane. Eu voiam sa-mi iau A52 5g si in 4 zile au disparut stocurile si pretul s-a marit cu 52 ron. Mai asteapta vreo 30 zile

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dai o gramada de bani pe niste rahaturi de telefoane care anul vitor vrei sa le vinzi ca apar alte modele. Cît costă ăsta?

| Guest10 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Salutare și ție. Pentru ce am eu nevoie, nu sunt rahaturi de telefoane și nu, nu vreau sa fiu mereu cu ultimul model de telefon in mana. Am același telefon de 2 ani jumate, nu-s genul care sa schimb telefoanele de la an la an. Pur și simplu am întrebat ce știți de site-ul ăla. Daca nu știi nimic, îmi pare rău că nu pot afla ceva nou...
A31 costa 1300 lei, iar F62 1600 lei... Aproximativ.