| UnAltAnonimCelebru a întrebat:

Salutare. Am o problema. De ceva timp, cand intru pe Facebook (pe calculator, NU telefon) imi arata daca am notificari, mesaje si cereri. Cand intru sa vad cererile mi-le arata, dar cand intru sa vad notificarile sau mesajele imi arata ca se incarca (si nu imi arata nimic ori cat as astepta). Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Surtulecs a răspuns:

Buna! Probabil ai cateva mici erori sau buguri pe contul tau. Problema se poate remedia daca contactezi echipa Facebook prin forumul acestora si lasand un mesaj legat de problema ta. Daca faci asta toate erorile si ce mai ai pe acolo rau (daca ai) vor fi
rezolvate de catre acestia.

Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Te incurajam sa te asiguri ca stergi istoricul browserului tau (inclusiv cache & cookies) si conexiunea ta de internet functioneaza. Daca problema persista poti trimite o cerere direct catre Facebook folosind formularul - https://www.facebook.com/help/326603310765065?helpref=faq_content